Kui Sa ei ole veel kuumaõhufritüüris müslit teinud, siis viimane aeg oleks seda proovida. Seal tehes jääb müsli ilma rasvainet kasutamata nii krõbe ja mõnus. Mesi ja hiljem müslisse segatud šokolaad on need, mis aitavad koostisaineid siduda ja mõjuvad ka magustajatena. Ühesõnaga, ma jagan teiega ülimalt lihtsalt ja kiiresti valmivat müsliretsepti, sest alati on hea, kui see on kapis olemas. Hea lisada jogurtisse, süüa piimaga või lisada täienduseks hommikukausile. Kusjuures, minu hommikukauss valmib viimasel ajal keefirist, püreestatud banaanist ja marjadest, veidikesest meest, tšiiaseemnetest, müslit ning piparmündilehtedest!
Müsli puhul on muidugi ka see hea, et saad lisandina sinna lisada kõike, mida soovid või mis kapis parasjagu leidumas on. Minu retsept on alljärgnev! Kindlasti ära unusta kuumaõhufritüüris müslit tehes lisada ka mett, sest see annabki mõnusalt krõbeda tekstuuri.
Ma muidugi soovitan mõslit valmistada siin retseptis antud koguses topeltkogus, sest ütleme nii, et see saab purgist kiiresti otsa;) Kui Sa soovid videoretseptina selle mõsli valmistamist näha, siis retsepti leiad minu Instagramist: SIIT.
Kuna mul on äärmiselt tore koostöö Electroluxiga, siis jagan rõõmuga ka kahte sooduskoodi, mis hetkel electrolux.ee lehel kehtimas on:
-Kasuta ostu sooritamisel koodi Ragne15, millega saad -15% allahindlust kogu väikemasinate kategooriast (v.a lisatarvikud).
-Kui kasutad lehel koodi Ragne5, siis selle abil saad -5% allahindlust suurtelt köögiseadmetelt (pliidiplaadid, ahjud, õhupuhastid) (kehtib kuni 31.07.26)
Valmistamisaeg: 10 minutit
175 g kaerahelbeid
50 g pähkleid
50 g seemneid
1 tl kaneeli
näpuotsatäis soola
3 sl pehmet mett
50 g kuivatatud puuvilju/marju
50 g šokolaadi (tumedat või piimašokolaadi)
Sega omavahel retsepti 5 komponenti, nirista juurde mesi ja sega ühtlaseks. Tõsta müslisegu kuumaõhufritüüri ja küpseta 180 kraadi juures 6 minutit.
Seejärel sega müslisegusse kuivatatud puuviljad/marjad ja tükeldatud šokolaad. Lase segul täielikult jahtuda ja tõsta siis õhukindlasse purki.
Postitus sündis koostöös Electrolux Eestiga!
Minu kuumaõhufritüüri leiad Electroluxi lehelt: SIIT!




Kommentaare ei ole :
Postita kommentaar