30. märts 2017

Delimano võtted. Elust "lava taga" ning üks tore loosimäng!

Umbes kuu aega tagasi oli meie peres paar päeva tavapärasest pisut teistmoodi. Nimelt filmisime Delimano toodete reklaamklippe. Teemaks loomulikult siis erinevad Delimano tooted, mis kauplustes müügil või siis poeriiulitele alles jõudmas. Kahe päeva jooksul jõuti "purki pista" nii reklaamklipid kui ka reklaamfotod. Viimaste eest taas tänu minu lemmikfotograafile Kerli Sosile, kes vähese etteteatamisajaga koheselt pildistamisele appi tõttas. Niisiis 2 võttepäeva ning rohkelt nalja ja naeru.....mõned pildid sellest alljärgnevalt (fotod tehtud mobiiliga)

Selle kahe päeva lõpptulemusena on otsa lahti teinud juba Stone Legend küpsetusvorm ehk siis nö pliidilt ahju abiline köögis. See on mul endal juba paar kuud kasutuses olnud ning olen sellega ausalt öeldes väga rahul. Tegemist on kaanega küpsetusvormiga, mida saad kasutada nii pliidil ning kui vaja, saad sama roa ka ahju pista, aga ikka sama vormi kasutades:) Mul on tihtipeale nii, et enne toidu ahju minekut on vaja eelnevalt seda pannil pruunistada. Selleks aga on vaja vahepeal küpsetusnõusid vahetada ... selle vormiga jääb see vahetusprotsess ära ning vorm rändab toiduga koheselt pliidilt ahju. Olen proovinud sellesama vormiga ka kurikuulsat Tarte Tatin kooki ning kõik toimis väga hästi. 

Ühesõnaga julgen soovitada ning koduküpsetajatele kindlasti väga vajalik abimees. Kes tunneb selle vastu huvi ning leiab, et selline küpsetusvorm tema köögist puudu on, siis heameelega loosiksin ma sellesama Stone Legend küpsetusvormi ka siinsamas blogis ühele õnnelikule välja. Loosimises osalemiseks külasta Delimano kodulehte ning anna teada siia postitusse kommentaariga (võid ka lingi lisada), milline toode sulle sealt silma jäi või siis milline toode sul äkki juba olemas on!! Vastuseid ootan kuni esmaspäevani (3.04) ning juba teisipäeval (4.04) annan teada siinsamas postituse kommetaarides teada võitja nime, kes saab endale sellesama küpsetusvormi.

... ja siis lõppu ka üks Kerli tehtud reklaampilt:


47 kommentaari:

 1. just selline nõu minu köögist veel puudub: http://www.delimano.ee/ahjuvormid/ymmargune-kypsetusvorm-stone-legend

  VastaKustuta
 2. Hee, väga vahva! Ootan reklaame! :)
  Lehelt jäi silma mulle grillpann (http://www.delimano.ee/grillpann-ceramica-delicia - kahjuks induktsioonile ei sobi...), aga ka Nutribullet näeb intrigeeriv ja tore välja!

  VastaKustuta
 3. Kahjuks siiamaani ühtegi Delimano toodet mul ei ole ja ausalt öeldes ei ole siiamaani ka väga süvenenud nende tootevalikusse. Kuid nende kodulehel ringi kolades jäi nii palju toredat silma! Kuna kodus on pisike põngerjas sirgumas, siis üks pannkoogiküpsetaja oleks meie peres küll au sees! :)
  http://www.delimano.ee/koogitehnika/magustoidumasinad/pannkoogikypsetaja-utile

  VastaKustuta
 4. http://www.delimano.ee/potid-ja-pannid/komplektid/stone-expert-12-osaline-komplekt

  VastaKustuta
 5. http://www.delimano.ee/joogivalmistajad/mahlapressid/mahlapress-fusion

  Minul on olemas mahlapress. Nii hea! Kiidan!

  VastaKustuta
 6. Vana ahjuvorm vajaks väljavahetamist ning see sobiks suurepäraselt :) http://www.delimano.ee/kypsetuskomplekt-stone-legend

  VastaKustuta
 7. Nutribulletil olen ammu silma peal hoidnud: http://www.delimano.ee/perekomplekt-nutribullet-pro

  VastaKustuta
 8. Ceramica Delicia vokipann tundub väga mõnus :)

  VastaKustuta
 9. Oo, selline küpsetusvorm kuluks väga ära!
  Delimano toodetest ihub hammas Nutribulletit, aga kuna majas on juba väga hea saumikser blenderifunktsiooniga, siis ei suuda ostu õigustada (http://www.delimano.ee/koogitehnika/nutribulletxxl)

  VastaKustuta
 10. Seni ühtki Delimano toodet kasutanud pole aga seesama küpsetusvorm http://www.delimano.ee/potid-ja-pannid/potid/ymmargune-kypsetusvorm-stone-legend kuluks meile ära küll. Just oma multifunktsionaalsuse pärast.

  VastaKustuta
 11. http://www.delimano.ee/koogitehnika/koogikombainid-ja-blendrid/flavorchef-koogimasinexpress-kitchen-system
  Vat see oleks masin mida vaja hirmsasti. Võtaks vähe ruumi ja oleks hästi praktiline. Ideaalne abimees!

  VastaKustuta
 12. Olen leidnud mõned huvitavad smuuti retseptid Delimano lehelt, näit, kohvi-chia blast:)

  VastaKustuta
 13. See vorm tundub tõesti hea ja lausa tekitab tahtmist erinevaid asju katsetada. Silma jäi pannkoogiküpsetaja (http://www.delimano.ee/koogitehnika/magustoidumasinad/pannkoogikypsetaja-utile), kuna traditsioonilised pühapäevased pannkoogihommikud on au sees (moosi, kohupiima, jäätise, pähklivõiga, täidetud kujul jne) :)

  teiereilika@hotmail.com

  VastaKustuta
 14. Pildil olev vorm tundubki minu jaoks kõige ihaldusväärsem.Kvaliteetse vormiga on kindlasti rõõm köögis toimetada ja tegutseda.

  VastaKustuta
 15. Häid vorme ei ole kunagi liiga palju :)

  VastaKustuta
 16. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
 17. Olen kasutanud Delimano blendrit, mis oli väga hea. Arvan, et Delimano lehel on väga palju lahedaid tooteid, mis võiks kodus olemas olla :)

  VastaKustuta
 18. Mul on igasuguseid köögividinaid ja nõusid rohekm kui mõistlik omada oleks, aga millegipärast ei ole mul siiani käsimiksrit. Vahustan kas vispliga või suure köögikombainiga. Niiet esimesena jãi just see silma: http://www.delimano.ee/koogitehnika/koogikombainid-ja-blendrid/utile-kasimikser-green-v2.
  Delimano toodetest on olema mahlapress tsitruliste jaoks ning blender.

  VastaKustuta
 19. väga vajaks küpsetusvormi: http://www.delimano.ee/ahjuvormid/ymmargune-kypsetusvorm-stone-legend

  VastaKustuta
 20. Nutribullet oleks ka minu nr 1 valik. Teeme sagedasti perega smuutisid ja vana kann hakkab väsima.

  VastaKustuta
 21. Just Stone Legend küpsetusvorm on minul täpselt puudu :)

  VastaKustuta
 22. Mullegi meeldiks see http://www.delimano.ee/potid-ja-pannid/potid/ymmargune-kypsetusvorm-stone-legend

  VastaKustuta
 23. Nutribulletit sooviksime meiegi lastega.

  VastaKustuta
 24. Stone Legend oleks minu unistuste küpsetusvorm ja just selline praegu puudub :) http://www.delimano.ee/kypsetuskomplekt-stone-legend

  VastaKustuta
 25. Ma vaatan ja mõtlen ammu juba, et kodus võiks olla üks Stone legend küpsetusvorm. Kuidagi raha taha jääb alati. Teine, mis silma on jäänud- Nutribullet. Mul küll on kodus blender, aga see Nutribullet tundub nii mõnusalt käepärane, kui ainult endale smuutit valmistada. Endal kodus olemas on Delimano saumikser ja olen väga rahul. Teeninud ilma tõrgeteta juba 2,5 aastat ja ei näita väsimuse märke. ��

  VastaKustuta
 26. Ma vaatan ja mõtlen ammu juba, et kodus võiks olla üks Stone legend küpsetusvorm. Kuidagi raha taha jääb alati. Teine, mis silma on jäänud- Nutribullet. Mul küll on kodus blender, aga see Nutribullet tundub nii mõnusalt käepärane, kui ainult endale smuutit valmistada. Endal kodus olemas on Delimano saumikser ja olen väga rahul. Teeninud ilma tõrgeteta juba 2,5 aastat ja ei näita väsimuse märke. ��

  VastaKustuta
 27. Kuna ma olen mõelnud mahlapressi soetamisele, siis esmalt pakkuski huvi see: http://www.delimano.ee/koogitehnika/koogikombainid-ja-blendrid/mahlapress-fusion ��

  VastaKustuta
 28. Ilmselt kõige ihaldatum toode on Nutribullet, sest see on nii praktiline ja mitmeotstarbeline toode, et see peaks igas kodus olema :)
  Endale jäi silm peale Stone Legend praepannil http://www.delimano.ee/praepann-stone-legend

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Auhind loositud! Lasin lapsel öelda ühe numbri... natuke lugemist ning Stone Legend ümmarguse küpsetusvormi omanikuks sai Marilyn Ivask:) Palun saada mulle oma kontaktid ragnem@gmail.com - siis saab auhinna teele panna.

   Kustuta
 29. Delimano toodetega olen praeguseks üsna palju kokku puutunud ja igati rahule jäänud ja julgen kindlasti kõigile soovitada. Endal on olemas kaldus servaga vokkpann (http://www.delimano.ee/potid-ja-pannid/praepannid/kaldus-servaga-vokkpann-ceramica-delicia), 6-osaline Ceramica Intenso pannide komplekt, samuti kingituseks saadud dosaator 3in1 (http://www.delimano.ee/koogitarvikud/tarvikud/dosaator-brava). Asi, mida pole endale jõudnud veel soetada, kuid mida hing ikka ihkab, on kindlasti NutriBullet.

  VastaKustuta
 30. Delimano tooteid ei ole õnnestunud omale veel muretseda,kuna hinnad suhteliselt krõbeda.eriti mis puudutab köögitarvikuid.

  VastaKustuta
 31. Meie kodus ei ole (veel) Delimano tooteid, aga huvi pakub Nutribullet http://www.delimano.ee/joogivalmistajad/mahlapressid/perekomplekt-nutribullet-pro

  VastaKustuta
 32. wok- pann on minu ostunimekirjas. Heast ahjuvormist, eriti kui seda saab veel pliidil ka kasutada, ei ütleks küll kunagi ära.

  VastaKustuta
 33. Induktsioon pliidile seesama stone legend tundub kõige asjalikum

  VastaKustuta
 34. Hei! Nii tore loos!
  Nutribullet kuluks ära küll. Kuid mind rõõmustaks väga Stone Legend küpsetusvorm.

  VastaKustuta
 35. Kevade algusega jäi esimesena silma Nutribullet Pro. Tervislikud smuutid on parimad praegusel aastaajal ja viiruste ennetamisel.

  VastaKustuta
 36. Ma arrrmastan oma imekaunist lillat värvi Nutribulletit ja kasutan seda ikka peaaegu iga päev! Ka munakeetja on mul kodus olemas ja kuigi muna keetmine kõlab ju muidu ka ülilihtsana, siis sellega on tõesti väga lihtne seda ideaalset vedelat muna teha :)

  VastaKustuta
 37. http://www.delimano.ee/koogitehnika/clarity-kohviveski Kohviveski on puudu meie köögist! Hea jahvatada muudki peale kohviubade ��

  VastaKustuta
 38. http://www.delimano.ee/ahjuvormid/ymmargune-kypsetusvorm-stone-legend See sama olekski super! Vähem nõusid ja ülimugav :)

  VastaKustuta
 39. http://www.delimano.ee/koogitehnika/elektrilised-hommikusoogiseadmed/flavorchef-koogimasinexpress-kitchen-system
  Sellest oleks köögis küll palju rõõmu ja abi!

  VastaKustuta
 40. http://www.delimano.ee/ahjuvormid/kupsetusnoud/kypsetusnoude-komplekt-family-5-osaline - see oleks küll üks tore komplekt ühele toredale küpsetajale :).

  VastaKustuta
 41. Delimano tooteid endal ei ole, aga kindlasti soetan mõne, eriti sooviks grillpanni, mis hetkel küll otsas on.

  VastaKustuta
 42. Ütlemata ülev üllatus oleks üks ülimugav ja ülilahe ümarvorm:)
  NB!Hiljuti küpsetasin Ragne kohupiimakooki apelsini ja kaneeliga. Oli see aga üks ülimaitsev üllitis!

  VastaKustuta
 43. Auhind loositud! Lasin lapsel öelda ühe numbri... natuke lugemist ning Stone Legend ümmarguse küpsetusvormi omanikuks sai Marilyn Ivask:) Palun saada mulle oma kontaktid ragnem@gmail.com - siis saab auhinna teele panna.

  VastaKustuta